Firma Profili

Faaliyetlerine 1989 yılında başlayan DEMSAN Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 
Deneyimlerini ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.
DEMSAN BOYA otomotiv alanında dünya markaları ile çalışarak STANDOX, SATA, MEGUIARS markalarının boya, ekipman ve bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır. 
 
En son teknoloji sistemi ile imalatçı ve tamirciler için Komple Mix karışım sistemini bünyesinde bulunduran Demsan Boya, Su Bazlı, Solvent Bazlı, Akrilik, Pur Akrilik, Epoxi, Sellülozik, Sentetik, Endüstriyel, Purtex (pütürlü boya) ve Kumlu Boya çeşitlerini 18.000`in üzerinde renk seçeneği, 4 farklı matlaştırıcı ve 5 çeşit parlaklık seviyesi ile sunuyor.
 
Sektörde hızlı ve kalıcı çözümler üreterek, insan hayatını kolaylaştıran ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren DEMSAN BOYA kaliteyi ve hizmeti referans alarak müşterilerini memnun etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
MİSYONUMUZ
 
Yüksek kalitedeki ürünlerimizi sizlere zamanında ulaştırarak ihtiyaçlarınızı doğru zamanda cevaplamak önceliğimizdir. Bunun için yönetim, satış, teknik camasircity destek ekibimiz ve müşterilerimiz ile tam site  bir takım çalışması gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz 23 senelik iş hayatında gelişimci yenilikçi gücüyle pazardaki yerini korumayı başarmıştır.
 
“En kaliteli ürünler en iyi fiyatlara” sloganıyla sektörlerinde lider birçok Dünya markasını bulabileceğiniz DEMSAN Boya`da üstün müşteri memnuniyeti, temel misyon ve vizyon olarak benimsenmiştir.